Opis
Diody laserowe 80W 915nm z mocowaniem CS
Lut: Ind / AuSn
Radiator: Cu / WCu90 / WCu85
Szybka oś może być kolimowana zgodnie z żądaniem.
Aplikacje:
1) Pompowanie laserowe na ciele stałym (laser DPSS)
2) Sprzężenie światłowodu diodowego
3) Medycyna terapeutyczna
4) Badania& Eksperymenty
5) oświetlenie podczerwone& Leczenie
6) Inne zastosowania przemysłowe

Arkusz danych
Pozycja nr: CC915SB80
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 915nm |
| Tolerancja długości fali | ±5nm |
| Moc wyjściowa | 80W |
| Szerokość widmowa FWHM | ≤6nm |
| Szybka dywergencja osi (FWHM) | 30 stopni |
| Rozbieżność wolnej osi (FWHM) | 9 stopni |
| Wydajność na zboczu | ~1.1W/A |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | ≤80A |
| Prąd progowy Ith | ≤15A |
| Napięcie robocze Vop | ≤1.9V |
| Wydajność konwersji mocy | ≥55% |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 15~30℃ |
| Temperatura przechowywania | 0-55℃ |
| Współczynnik temperatury | ~ 0,3 nm / ℃ |
Rysunek

Popularne Tagi: 80w 915nm cs-mount diody laserowe dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wykonane w Chinach










