Opis
Pojedyncza dioda laserowa CW o mocy 150W 808nm
---- do pompowania, maszyn do usuwania włosów, badań naukowych, wojska, przemysłu wycinającego 25 lub 47 emiterów

Funkcje:
Wysoka niezawodność.
Wysoka stabilność.
Technologia montażu twardego lutu.
Zoptymalizowana wydajność konwersji OE.
Konfiguracja Stardard i Pakiet Projekt Klienta.
Specyfikacje:
Przedmiot nr .: CC808SB150
Nazwa przedmiotu: 150W 808nm Chłodzony przewodowo laser diodowy z pojedynczym prętem CW
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali λ | 808nm |
| Tolerancja długości fali | ± 5 nm |
| Moc wyjściowa | 150W |
| Szerokość widmowa FWHM | ≤3nm |
| Szerokość widmowa FW90% E. | ≤6nm |
| Szybka dywergencja osi (FWHM) | 40Deg |
| Dywergencja wolnej osi (FWHM) | 10Deg |
| Tryb polaryzacji | TM |
| Efektywność na zboczach | ≥1.0W/A |
| Elektryczny | |
| Prąd operacyjny Iop | ≤105A |
| Próg prądu Ith | ≤20A |
| Napięcie robocze Vop | ≤2V |
| Efektywność konwersji mocy | ≥55% |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 15~30℃ |
| Temperatura przechowywania | 0-55℃ |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | ~ 0,28 nm / ℃ |
| Płyn chłodzący | Dejonizowana woda |
| Przepływ / bar | 0,4-0,7 l / min |
| Maksymalne ciśnienie wlotowe | 380kPa |
| Oporność | 0,25-5 MΩ * cm |












