500W 808nm makro-kanałowa listwa laserowa
Cechy:
10 listew laserowych o mocy wyjściowej 50 W na listwę
Potrójna długość fali jest dostępna dla każdego rodzaju skóry
Listwa laserowa jest importowana z Niemiec, radiator pochodzi z Japonii, z dojrzałą technologią montażu
Jest używany do naprawy i wymiany maszyn do depilacji wielu marek, takich jak ADSS, Sincoheren, Syntech
Podanie:
Laserowy sprzęt kosmetyczny
Przyrząd pomiarowy
Źródło pompujące dla lasera na ciele stałym
Kriolipoliza Odchudzanie
Rysunek pakietu:
![4F]1_($T[0{KNMLX8)MX6X6](/Content/upload/201998745/201909021413017852323.png)
Arkusz danych:
Pozycja nr: WC808VS500
Nazwa przedmiotu: Laser diodowy pionowy chłodzony wodą o mocy 500 W 808 nm
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 808±10nm |
| Moc wyjściowa na bar | 50W |
| Liczba barów | 10 |
| Tryb pracy | QCW |
| Szybka dywergencja osi (FWHM) | 38 stopni |
| Rozbieżność wolnej osi (FWHM) | 12 stopni |
| Szerokość impulsu | ≤400ms |
| Cykl pracy | ≤40% |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | ~50A |
| Prąd progowy Ith | ~10A |
| Napięcie robocze Vop | ~19V |
| Wydajność konwersji mocy | ~50% |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 20-30℃ |
| Temperatura przechowywania | 0-55℃ |
| Inni | |
| Płyn chłodzący | Woda destylowana |
| Natężenie przepływu/Bar | 4 ~ 6 l/min |
| Maksymalne ciśnienie wlotowe | 350~500kPa |
| Temperatura wody | 23~27℃ |
| Filtrowane cząsteczki wody | & lt;20μm |
Popularne Tagi: Dostawcy prętów laserowych 500w 808nm z kanałami makro, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










