Opis
Magin Plus 808nm dioda laserowa do maszyny do usuwania włosów
Funkcja:
Brak wymagań dotyczących jakości wody, dobry system chłodzenia
Technologia lutowania Ausn, wysoka niezawodność
Dostępne 6 barów, 10 barów, 12 barów, 16 barów
20-miesięczny czas gwarancji
Podanie:nadaje się do większości markowych maszyn do usuwania włosów

Arkusz danych
Pozycja nr: WC808VS600
Nazwa przedmiotu: pasek laserowy diody Magin Plus 808nm
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 808nm |
| Tolerancja długości fali | ±10nm |
| Moc wyjściowa na bar | 50W/60W |
| Liczba barów | 10 |
| Szerokość impulsu | ≤400ms |
| Cykl pracy | ≤40% |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | ~50A/60A |
| Prąd progowy Ith | ~10A |
| Napięcie robocze Vop | ~19V |
| Wydajność konwersji mocy | ~50% |
| Termiczny | |
| temperatura robocza | 20~30℃ |
| Temperatura przechowywania | 0-55℃ |
Rysunek:

Popularne Tagi: magin plus 808nm dioda laserowa dostawcy barów, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, made in China










