Pompująca dioda laserowa 878,6 nm 80 W
Przegląd
Cechy:
Długość fali 878,6 nm-Stabilizowana
Moc wyjściowa 80W, duża moc dostępna na zamówienie
Średnica rdzenia światłowodu 200μm
0.22 N.A.
Do pompowania laserem-na ciele stałym
Uwagi operacyjne:
● Unikaj narażenia oczu na bezpośrednie lub rozproszone promieniowanie.
● Należy podjąć środki ostrożności ESD.
● Podłącz piny do przewodów za pomocą lutu, zamiast korzystać z gniazdka, gdy prąd roboczy jest wyższy niż 6A.
● Punkt lutowania powinien znajdować się blisko nasady pinów. Temperatura lutowania powinna być niższa niż 260 stopni i czas krótszy niż 10 sekund.
● Używaj zasilacza stałoprądowego. Unikaj prądu udarowego.
● Dioda laserowa musi być używana zgodnie ze specyfikacją.
● Dioda laserowa musi działać przy dobrym chłodzeniu.
● Temperatura pracy wynosi 20 stopni i 30 stopni.
● Przechowywanie: 20 stopni +70 stopni zwarcie wszystkich pinów.
Arkusz specyfikacji
Nr artykułu: FC8786WS80
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 878,6 nm |
| Tolerancja długości fali | ±0,5nm |
| Moc wyjściowa | 80W |
| Błonnik | |
| Średnica rdzenia włókna | 200um |
| Światłowodowa apertura numeryczna | 0,22 NA |
| Długość włókna | 1.5m |
| Złącze światłowodowe | SMA905 |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 11A |
| Próg prądu Ith | 1A |
| Napięcie robocze Vop | 18V |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 20 ~ 30 stopni |
| Temperatura przechowywania | -20-70 stopni |
| Długość fali Temp. Współczynnik | ~0,02 nm/stopień |
Rysunek rozmiaru

Popularne Tagi: pompowanie 878,6 nm 80 w diod laserowych dostawcy, producenci Chiny, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach










