Laser diodowy ze stabilizowaną falą 40W 808nm
Rolą blokowania długości fali lasera jest zapewnienie stabilności długości fali wyjściowej lasera, poprawiając w ten sposób wydajność i niezawodność lasera.
Technologię blokowania długości fali lasera stosuje się głównie w-laserach półprzewodnikowych dużej mocy, ponieważ widmo tego typu lasera różni się znacznie w zależności od temperatury i prądu roboczego, a szerokość linii widma jest stosunkowo duża. Te niedociągnięcia bezpośrednio ograniczają jego praktyczne zastosowanie. Dzięki technologii blokowania długości fali można przezwyciężyć te niedociągnięcia, dzięki czemu wyjściowa długość fali lasera utrzymuje się w określonym zakresie, poprawiając w ten sposób efekt zastosowania lasera
Cechy:
Zablokowana fala: 808nm ± 0,6 nm
Kompatybilny radiator lub kolektor wodny: w zestawie
Wraz z elementami należy dostarczyć kompatybilne złącza/kable elektryczne umożliwiające podłączenie do zasilacza.

Arkusz specyfikacji
Nr artykułu: FC808DL40
| Optyczny | |
| Środkowa długość fali | 808 ± 0,6 nm przy 25 stopniach |
| Moc wyjściowa | 40W |
| Tryb pracy | CW |
| Szerokość widmowa FWHM | 1 nm |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 8A |
| Próg prądu Ith | 1.5A |
| Napięcie robocze Vop | 13V |
| Efektywność konwersji mocy | 35% |
| Termiczny | |
| Temperatura pracy | 20 ~ 30 stopni |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 70 stopni |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | 0,02 nm/stopień |
Popularne Tagi: 40w 808nm stabilizowany laser diodowy z falą światłowodową dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurtownia, wyprodukowano w Chinach










