Super lekka dioda laserowa ze sprzężeniem światłowodowym
Te superlekkie diody laserowe ze sprzężeniem światłowodowym o wysokiej mocy 915 nm dostarczają do 200 W mocy wyjściowej przy szerokości pasma emisji 4 nm. Wielomodowy pigtail światłowodowy ma rdzeń 200 µm, NA 0,22. Pakiet superlekkiej światłowodowej diody laserowej jest kompaktowy, energooszczędny i zaprojektowany do łatwego i bezpiecznego montażu. Te diody laserowe 915 nm są używane do pompowania (DPSS) laserów półprzewodnikowych pompowanych diodami, a także do zastosowań grzewczych i obrazowania.
Arkusz danych:
Nr artykułu: FC915DL200-SLW
| Optyczny | Typowa wartość |
| Środkowa długość fali | 915 nm |
| Tolerancja długości fali | ±10 nm |
| Moc wyjściowa | 200W |
| Super lekka funkcja | 0.75g/W |
| Błonnik | |
| Długość włókna/średnica płaszcza włókna | 1m/0,9mm |
| Rdzeń światłowodowy | 200um |
| Światłowodowa apertura numeryczna | 0.22NA |
| Złącze światłowodowe | Goły koniec |
| Elektryczny | |
| Prąd roboczy Iop | 35A |
| Prąd progowy Ith | 2A |
| Napięcie robocze Vop | 20V |
| Termiczny | |
| Temperatura testu | 25 stopni |
| Temperatura przechowywania | -30-70 stopień |
| Współczynnik temperaturowy długości fali | 0,3nm/stopień |
Rysunek:
Popularne Tagi: super lekka dioda laserowa sprzężona z włóknami dostawcy, producenci Chiny, fabryka, hurt, wyprodukowano w Chinach










